КМГФПББ
Агентство арбітражних керуючих
Агентство з питань податкового захисту

"Агентство з питань боргів та банкрутства" є спеціалізованою юридичною фірмою, яка працює на ринку юридичних послуг з 2001 року у справах правового захисту кредиторів та боржників.

Активна підприємницька діяльність, процеси структурних змін в економіці України серед іншого гостро поставили питання чіткого правового та юридичного підходу до таких делікатних, складних і неоднозначно врегульованих чинним законодавством України питань як припинення юридичної особи (ліквідація).

Однією з головних галузей діяльності "Агентство з питань боргів та банкрутства" є надання правових (юридичних) послуг, здійснення правового та юридичного супроводу і представлення інтересів Клієнтів у процедурах припинення (юридичних) осіб.

У справах ліквідаційних процедур "Агентство з питань боргів та банкрутства" надає фізичним і юридичним особам допомогу і послуги та представляє їх інтереси на всіх стадіях ліквідаційного процесу, починаючи від консультацій щодо можливості і доцільності проведення чи застосування ліквідації, організації її здійснення, а також вироблення оптимального, найдоцільнішого та найбезпечнішого варіанту правової позиції здійснення ліквідаційної процедури і до повного виконання, тобто виключення юридичної особи з державних реєстрів.

Йдеться про те, що в залежності від фінансової, господарської, організаційної ситуації, в якій перебуває Клієнт, "Агентством з питань боргів та банкрутства" виробляється індивідуальний, найбільш доцільний та безпечний і зручний у ситуації, що склалася, план здійснення ліквідаційної процедури.

Так, наприклад, традиційний шлях, яким іде керівник підприємства, яке фактично не здійснює підприємницької діяльності, або діяльність якого з тих чи інших причин не є вигідною, - це шлях ліквідації за рішенням власника (так названа добровільна ліквідація). Втім, ліквідаційна процедура - далеко не завжди "те ж саме, що і реєстрація, але навпаки". Те, на що вам довелося б відволікати власний час і нерви потрібно робити швидко та ефективно.

ABC.NET.UA-Design Studio