КМГФПББ
Агентство арбітражних керуючих
Агентство з питань податкового захисту

"Агентство з питань боргів та банкрутства" є спеціалізованою юридичною фірмою, яка працює на ринку юридичних послуг з 2001 року у справах правового захисту кредиторів та боржників.

Безумовно, головним здобутком "Агентства з питань боргів та банкрутства", "Агентства з питань податкового захисту", "Агентства арбітражних керуючих" як і будь-яких інших юридичних (адвокатських) фірм є його Клієнти.

Відповідно до своїх спеціалізацій, Агентства надавали (надають) правові (юридичні) послуги (представляли і були радниками (консультантами) з правових (юридичних) питань (представниками, юрисконсультами) українських та іноземних Клієнтів, як юридичних так і фізичних осіб, громадян та приватних підприємців.

Переважною більшістю Клієнтів Агентствам було люб'язно надано можливість згадувати про них з метою рекламування діяльності Агентств, що вони є Клієнтами Агентств, їх правовими радниками.

Однак, дотримуючись принципу обмеженого рекламування своєї професійної діяльності (з урахуванням Правил адвокатської етики), прагнучі ні яким чином не утворювати підґрунтя для введення потенційних Клієнтів в оману, Агентства:

  • не пропонують свої послуги конкретному Клієнту ні особисто, ні через посередників.
  • не розміщують в рекламних матеріалах щодо своєї професійної діяльності оціночних характеристик Агентств; відгуків інших осіб про роботу Агентств; порівнянь з іншими правниками та юридичними чи адвокатськими фірмами і їх критики; заяв про вірогідність успішного виконання доручень та інших заяв, що можуть викликати безпідставні надії у Клієнтів.

ABC.NET.UA-Design Studio